Satelitná televízia - JM Tech

JM Tech, s.r.o., Struhy 1314, 02302 Krásno nad Kysucou, tel.: +421 902 115 972

Satelitná televízia

Satelitná parabola Máte už dosť neustálych výpadkov káblovej televízie? Zdajú sa Vám mesačné poplatky privysoké? Chceli by ste väčší výber programov a konečne kvalitný obraz i zvuk? Riešením je satelitná televízia.

Naša firma Vám pomôže s prechodom z analógovej na digitálnu satelitnú televíziu. Zameriavame sa na kompletné riešenia v oblasti satelitného a digitálneho vysielania. V našom internetovom obchode nájdete najširšiu ponuku satelitných kompletov na trhu, ako aj veľký výber satelitných SD i HD prijímačov a ďalšieho príslušenstva. Náš sortiment neustále rozširujeme, aby sme vyhoveli požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Satelitný prijímač

Možno ste športovec, možno máte radi romantické filmy, možno máte malé deti, ktoré sú pre Vás všetkým. Vďaka satelitnej televízii si môžete zvoliť sadu TV programov, ktorá bude šitá na mieru práve pre Vás a Vašu rodinu. Za veľmi vhodný pomer ceny a kvality dostanete od nás skutočne to, za čo ste si zaplatili.

K satelitným kompletom ponúkame aj odbornú montáž na jeden alebo viac televízorov podľa priania zákazníka. Zapojenie satelitného kompletu vykonávame najneskôr do dvoch dní od uskutočnenia objednávky. Jednorázový poplatok za montáž začína už pri 25 € s DPH. Taktiež ponúkame záručný a pozáručný servis satelitnej techniky.

Objednať službu
VYSOKORÝCHLOSTNÝ BEZDRÔTOVÝ INTERNET